KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12257100
nr 1225 7100
Katarina Elfast
(f. 1957), Sverige
Akvarell, Skallens Fyr, Marstrand. Signerad, daterad -98. Motivet: 44x34 cm
Katarina Elfast, svensk bildkonstnär född 1957 i Glouchester Mass USA.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:29:46
15/12 23:13:36
Katarina Elfast
Läs mer om Katarina Elfast